Digifel Premix 24 kW Yoğuşmalı Kombi

Kombi Tipi: Tam Yoğuşmalı

Kapasite: 24 (KW/h)

Mahal Isıtma Sınıfı: A

Güvenilir ve emniyetli markanız Airfel’in ErP yönetmeliklerine uygun yeni tam yoğuşmalı kombisi Digifel Premix frekans kontrollü pompası, full alev modülasyonu ile verim ve tasarruf sağlarken, Nox sınıfı 5 ile de çevreye, doğaya duyarlı ve saygılıdır. Airfel Digifel Premix hermetik tam yoğuşmalı kombi paslanmaz çelik eşanjörü ile dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Enerji tasarrufu sağlarken konforunuz sürekli en üst seviyede kalır. %16 ila %100 arasında geniş modülasyon aralığına sahiptir. Enerji tasarrufu ustası Airfel Digifel Premix tam yoğuşmalı kombi kolay kullanımı ile tüketici dostudur. Üstün özellikli Airfel Digifel Premix kombi C13, C13x, C33, C43, C53, C63, C83, B23,B23P, B33, B33P baca bağlantılarının tamamına uygundur.
Enerji performansı ve tasarrufta bir adım daha ileri giden Airfel premix tam yoğuşmalı kombide kullanma suyu performansını da yeni paslanmaz eşanjörde ileriye götürülmüştür.
C02 emisyonları önemli ölçüde düşürülmüştür. Konfor, kalite, güvenlik ve tasarruf uzmanı Airfel Digifel Premix tam yoğuşmalı kombinin paslanmaz çelik eşanjöründe Cold Burner teknolojisi  ile de enerji performansı daha da geliştirilmiştir.

24 kW, 30 kW ve 38 kW ısıl kapasite seçenekleriErP yönetmeliklerine uygunGeniş Modülasyon aralığı 1:6Premix (ön karışım) brülör  ile tam yanma teknolojisiA enerji sınıfıYoğuşma teknolojisi ile yüksek  oranda yakıt tasarrufuYeni nesil paslanmaz çelik ısı eşanjörüFrekans kontrollü fanFrekans kontrollü PWM pompaCold Burner teknolojisi ile daha yüksek enerji performansıNOx sınıfı 5-Düşük Emisyon değerleri ile çevre dostuDüşük emisyon değerleri ile çevre dostuArıza teşhis ve emniyet sistemleriDış hava sensörü ile entegre çalışabilme (opsiyonel)Oda termostatı ile entegre çalışabilme (opsiyonel)Daikin fabrikalarında üretilmektedir.